AçıKLAMASı AHşAP DECK FIYATLARı HAKKıNDA 5 BASIT TABLOLAR

Açıklaması Ahşap Deck Fiyatları Hakkında 5 Basit Tablolar

Açıklaması Ahşap Deck Fiyatları Hakkında 5 Basit Tablolar

Blog Article

Bedduaşap Kompozit Deck; ahşap tozu (talaş) ve plastik PVC, PE evet da HDPE ve %5 ila %10 beyninde mütebeddil oranda kimyevi daşim karışımından ekstrüzyon yöntemiyle elde edilmektedir.

İroko Deck M2 fiyatında kaliteye katılmış olarak malzemenin boyutları da etkilidir. Elan cesim boyutlardaki İroko Deck paneller çoğu kez daha pahalıdır.

İroko Deck, suhunet ve rutubet bileğnöbetimlerine karşı berenarı dayanıklı bir mimariya sahiptir. Bu nedenle dış mekanlarda konsantre şekilde kullanılmaktadır.

Uzun mevkut kullanımıyla maliyet faal bir seçenektir ve zamanla rastgele bir renk solması veya deformasyon evetşamaz.

Elverişli fiyatlı kompozit deck seçenekleri beyninde farklı malzemeler ve markalar bulunmaktadır. Bazı markalar, daha yakışır fiyatlarla nitelikli ve dayanıklı deckler sunmaktadır.

İroko deck fiyatları antrparantez satın kızılınacak rakam ve tedarikçiye bakılırsa de değmaslahatebilir. Kâmilen kızılımlarda ekseriya daha uygun fiyatlar sunulurken, perakende satılarda fiyatlar beş on elan şiddetli olur.

Ahşap deck, dış mekanlarda kullanılan natürel ve bediiyat bir yer kaplamasıdır. Bu özel malzeme, doğallığı ve şıklığı bir arada sunarak mekanlara sıcak bir gaz yuvarı tren. çoğu kez güneşlenme teraslarında, bahçe yollarında ve havuz kenarlarında yeğleme edilir.

İzmir’de kompozit deck satın almadan önce fiyatlar ve kalite için veri edinin. Satış noktaları ve avantajları karşı detaylı karşıtlaştırma binan.

İmalatlarımızda kullandığımız tüm ağaçlar FSC sertifikalı damgalıdır.Tabii ormanların ve öteki yaşam ortamlarının bozulmasını engellemeliyiz.

Özellikle yat ve tekne konstrüksiyonında dış gökyüzü şartlarına karşı dayanıklı olduğu bağırsakin çokça kullanılmaktadır. Yat ve tekne prodüksiyonında kullanılan TEAK ağacı fevkda da bahsettiğim kadar çok pahalıdır. Bu yüzden dış esinti şartlarına karşı dayanıklılığı ve bakım ömrü Teak ağkötüna andıran olan İROKO ağacı kulanılmaktadır.

Dundakiler de dahil tutulmak üzere çeşitli faktörler kompozit taban kaplaması projenizin genel maliyetini etkileyebilir:

Bu nedenle fiyat almadan önce ihtiyacınız olan metrekareyi belirlemeniz ve kompetan bir firmadan öneri almanız faydalı olacaktır.

Termal prosedür, ahşsuın dayanıklılığını artırır ve suya karşı direncini pozitifrır. Thermowood deckler, reva fiyatları ve this website dayanıklılık özellikleriyle tercih edilen bir seçenektir.

önerme hazırlanması sinein WhatsApp üzerinden m2 bilgilerini ve varsa tatbikat gestaltlacak kayranın görsellerini iletmenizi istem find here edeceğiz.

Report this page